U c z e s t n i c y

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Mateusz Stokłosa – Student zarządzania Akademi Techniczno Humanistycznej w Bielsku-Białej. Były członek zespołów regionalnych: „Ziemia Żywiecka”, „Żywczanie”, i „Lipowianie”. Zapalony podróżnik z wieloma pasjami. Człowiek o wielu obliczach i nie kończącym się uśmiechu na twarzy.

Anna Stokłosa – Animator kultury, wychowawca i reżyser przedstawień szkolnych na świetlicy.  Prowdziwo góralka, ucy sie grac na skrzypeckak, śpiewo trocha gorzyj niz słowik, nojpierso wodzirejka na potańcówkach, po górach haso jak ta sarna, kocho swoje Beskidy, ale ciągnie ją kasik dalyj, trocha świata juz uwidziala i caly cos probuje go zrozumieć.

Marta Kantyka – Pedagog z powołania, podróżnik z zamiłowania, góralka z urodzenia. Absolwentka pedagogiki z wychowaniem fizycznym, obecnie  wychowawca świetlicy szkolnej. Podczas wyprawy będzie przygrywać na skrzypkach, trochę tańcować i śpiewać.

Kasia Pawlus – Góralka gdyż w Górce Węgierskiej chowano. Wyucono na uniwersytetach jako animator kultury i etnolog. Europę autostopem zjeździła, gdyż o tym traktowała jej magisterska praca. Miłośniczka wszystkiego co ludowe. Samo się ucy na flecie czy okarynie przygrywać, na szydełku cosik wydziergo cy tez kwiotka z bibułki zrobi.

Andrzej Biel –  Dojrzewający etnolog, maratończyk do potęgi bo na 72 km 1 m-ce w kategorii M20 zajął, a 100 km jednej nocy w 14 godzin przelecioł podczas „Sudeckiej setki”. Były wolontariusz w „Akademii Przygody”, uczestnik projektu „Memoria”.

Sylwia Mucha –  Absolwentka wydziału sztuk pięknych: grafik, fotograf. Wystawy malarstwa na terenie Niemiec (Gewelsberg, Berlin), Francji (Vandom). Członek  Kłodzkiego Klubu Fotograficznego. Udział w wystawach zbiorowych na terenie Polski i Czech. Roczny udział w  międzynarodowym projekcie wolontariackim Fundacji Krzyżowa „Memoria”. W projekcie zaangażowana jako fotograf.

Zbigniew Bodzek – Absolwent fizyki. Animator kultury Akademii Wyobraźni, adept studia Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Laureat nagrody TVP2 „Dolina Kreatywna” w kategorii animacja kulturalna. Koordynator projektu EVS „Twierdza młodych” w stowarzyszeniu Akademia Przygody. W projekcie będzie pełnił funkcję operatora kamery.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s